Používaním stránok prevádzkovaných PORT system s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Nájom vs. pôžička

21.03.2018

Ako vyzerá vaša terajšia situácia? Ak momentálne nemáte to šťastie tešiť sa z vlastného bývania, tak pravdepodobne bývate v podnájme. V oboch prípadoch jedna vec ostáva konštantná – mesačne budete odvádzať istú sumu.

Mesačná suma nájomného závisí aj od ponúk ale v konečnom dôsledku je iba na vás, kde sa skutočne nasťahujete a koľko mesačne budete platiť. Ak platíte veľa, je rozumné hľadať nájom s nižšou sumou, lebo si treba uvedomiť, že čím sú mesačné poplatky za nájom nižšie, tým viac peňazí mesačne vám ostane. Peniaze nemusia ležať doma, kde nie sú zhodnocované, môžete ich uložiť na miesto, kde budú produkovať výnos. Ak vám mesačne ostávajú peniaze a chcete výnos lepší ako v banke, investujte cez PORT System aj bez skúseností s investovaním.

Nedarí sa vám zmeniť bývanie a platíte veľa za nájom? Ak vám mesačný príjem stačí na platenie nájmu, aj ostatných výdavkov, život ide ďalej. Dočasné riešenie vám ale neumožní ušetriť, ak máte výdavky nadoraz.

Môže sa stať aj to, že v  prípade nedoplatku na energiách nemáte v tomto prípade vytvorenú finančnú rezervu. Banka vám nízku pôžičku nedá, tam si dokážete požičať iba vyššie sumy peňazí, a s tým súvisí aj dlhšia doba splácania a postupne musíte banke vyššiu sumu aj vrátiť. Na vyriešenie tejto situácie netreba dlho čakať. Ideálnym riešením pre vás, je rýchla pôžička, pretože budete potrebovať peniaze rýchlo. Pôžičkou na mieru si požičiate iba toľko, koľko skutočne potrebujete. Nemusíte nikam chodiť, môžete ju získať z pohodlia domova.

Pôžičkou od PORT System si môžete rýchlo pomôcť napríklad aj v prípade potreby splatenia mesačného nájmu.

Cez PORT System máte možnosť investovať a rozmnožovať vaše úspory, alebo v prípade potreby vyriešiť nedostatok úspor Online pôžičkami a SMS pôžičkami.